سايت امروز
  براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم ، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است . کسی که چنین می پندارد ، به گامهای خود نیز ایمان ندارد . (پائولو کوئلیو)

اخبار روز | تا انتخابات | اخبار دانشگاه  

معرفي سايت
دربرابرباد...وبلاگ طرفداران دکتر معین

مقالات

 مطالبات قومی و انتخابات ریاست جمهوری


تريبون

 هشدار چریک پیر


 اميدهاى يك ملت خسته


 حكومتى كه انقلابيون مى خواستند


 ملاحظاتى در باب انقلاب و بوتيقاى امه سزر(روزبه صدرآرا)


 اختلاف نظر در جبهه اصولگرايان برسر تعيين نامزد نهايى


 

 جستجو در سايت خبري امروز :
 

   

 کد خبر : 1041383/11/19 - 19:05:14 P.M

 عضو سازمان مجاهدین انقلاب : سرعت رشد حمايت از دكتر معين بالاستPrint This Page!!!

دبير سازمان مجاهدين انقلاب اسلامي استان مركزي، گفت: در انتخابات آينده‌ي رياست جمهوري هيچ كانديدايي نبايد بيم رد صلاحيت شدن داشته باشد.
محمود سرآباداني با تاكيد بر موقعيت مناسب دكتر معين در جبهه‌ي اصلاحات و حمايت‌ از سوي آن‌ها، در پاسخ به سوالي مبني بر عملكرد اصلاح‌طلبان در صورت رد صلاحيت كانديدايشان، اظهار داشت: دليلي براي رد صلاحيت نمي‌بينيم مگر اينكه راي نياورند.
وي افزود: دكتر معين 20 سال در شوراي فرهنگي، 3 دوره وزير و نماينده مجلس بوده و در چند دوره از مجلس راي اعتماد گرفته است و از سربازان انقلاب مي‌باشد دليلي براي رد شدن ايشان نمي‌بينيم و اگر چنان شرايطي به وجود آيد در زمان خودش تصميم مي‌گيريم.
سرآباداني افزود: قبل از فكر به پيروزي احزاب سياسي و كانديداهاي مختلف بايد به اهميت انتخابات براي مردم و نظام فكر كنيم.
دبير سازمان مجاهدين انقلاب اسلامي استان مركزي، گفت: حضور پر رنگ مردم از مسائلي است كه در تامين امنيت و منافع كشور نقش به سزايي دارد، بايد آگاهانه تلاش كنيم كه جناح‌ها مردم را آگاهانه به صحنه آورند و رييس جمهوري كه با حضور حداكثري مردم وارد عرصه شود بهتر مي‌تواند در صحنه‌ي بين‌المللي ظاهر شود.
وي تاكيد كرد: انتخابات مظهر جمهوريت نظام است و اگر آسيب ببيند قطعا اسلاميت نظام آسيب خواهد ديد و اولين شرط انتخابات عادلانه بودن آراست، انتخابات حداكثري از خصوصيات انتخابات آزاد است.
سرآباداني با اشاره به آرايش موجود سياسي امروز در كشور، گفت: كساني كه تصور مي‌كردند از 6 ماه قبل نتيجه‌ي انتخابات بعد از مجلس هفتم به نفع يك جناح خاص مشخص شده است، امروز به نتيجه‌ي ديگري رسيده و هر روز بر ترديد آنها افزوده مي‌شود.
وي تاكيد كرد: اگر بتوانيم مردم را به صحنه آوريم قطعا به اصلاح‌طلبان راي مي‌دهند و بر اساس نظرسنجي‌هاي انجام شده، سرعت رشد حمايت از دكتر معين بالاست و پيش‌بيني مي‌شود رقابت انتخاباتي بين دكتر معين و آقاي هاشمي باشد.
وي يكي از دلايل حضور دكتر معين را ايجاد تحرك در نظام سياسي كشور عنوان كرد و افزود: جناح‌هاي مختلف بايد در چارچوب قانون اساسي فعاليت كنند و اصلاح‌طلبان به دنبال كسي بودند كه در نظام حضور داشته باشد.
سرآباداني در پايان يادآور شد: با حركت اصلاح‌طلبانه مي‌شود ضعف‌هاي موجود را ترميم و در مسير قانون اساسي حركت سياسي خود را داشته باشيم.

   پايان خبر

تماس با ما | درباره ما | وب لاگ ما | [mail dot emrooz at gmail dot com]
Sitemap