سايت امروز
  براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم ، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است . کسی که چنین می پندارد ، به گامهای خود نیز ایمان ندارد . (پائولو کوئلیو)

اخبار روز | تا انتخابات | اخبار دانشگاه  

معرفي سايت
دربرابرباد...وبلاگ طرفداران دکتر معین

مقالات

 مطالبات قومی و انتخابات ریاست جمهوری


تريبون

 هشدار چریک پیر


 اميدهاى يك ملت خسته


 حكومتى كه انقلابيون مى خواستند


 ملاحظاتى در باب انقلاب و بوتيقاى امه سزر(روزبه صدرآرا)


 اختلاف نظر در جبهه اصولگرايان برسر تعيين نامزد نهايى


 

 جستجو در سايت خبري امروز :
 

   

 کد خبر : 1051383/11/19 - 19:07:13 P.M

 وزير كشور: بايد فضا را به سمت حضور تمام گرايشها در انتخابات سوق دهيمPrint This Page!!!

وزير كشور در شوراى ادارى اصفهان با تأكيد بر اهميت و حساسيت انتخابات رياست جمهورى اعتماد عمومى را لازمه مشاركت حداكثرى دانست و تصريح كرد: اعتماد عمومى را با چالش ها و رقابت هاى جناحى خدشه دار نكنيم.
به گزارش ايسنا سيدعبدالواحد موسوى لارى خاطرنشان كرد: كشور در بخش هاى صنعت، آموزش و تحقيقات تحولات چشمگيرى داشته و اگر اين تحولات را به عنوان نقاط قوت مطرح نكرده و اميد را در جامعه ايجاد نكنيم مطمئناً باعث عدم تحقق آرمان هاى انقلاب مى شود. وزير كشور ايجاد فضايى سالم و امن در انتخابات را وظيفه مسؤولان نظام دانست و خاطرنشان كرد: شوراهاى تأمين استان ها و شهرستان ها به عنوان متوليان امنيت در مناطق، مكلف هستند كه فضا را به سمتى سوق دهند كه تمامى سليقه ها، گرايش ها و احزاب مختلف قانونى كشور با امنيت كامل در انتخابات مشاركت كنند. وى اين مسؤوليت شوراهاى تأمين را به عنوان تكليف آنان برشمرد و تصريح كرد: برخى توجيهات كه احياناً گروهى را با توجيه وابستگى بيشتر به انقلاب در مقابل گروه هاى ديگر قرار مى دهند، جايگاهى ندارد. وى تصريح كرد: در دنياى پيرامونى ما مسائلى رخ مى دهد كه حتماً بايد آنها را لحاظ كنيم و هم اكنون ايران از نظر تحولات بين المللى در نقطه حساسى قرار گرفته است.

   پايان خبر

تماس با ما | درباره ما | وب لاگ ما | [mail dot emrooz at gmail dot com]
Sitemap