سايت امروز
  براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم ، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است . کسی که چنین می پندارد ، به گامهای خود نیز ایمان ندارد . (پائولو کوئلیو)

اخبار روز | تا انتخابات | اخبار دانشگاه  

معرفي سايت
پایگاه خبری ستاد انتخاباتی دکتر مصطفی معین

دربرابرباد...وبلاگ طرفداران دکتر معین

وبلاگ شخصی دکتر معین

روزنامه اقبال

وبلاگ گروهی جمعی از زنان اصلاح طلب

مقالات

 ادبیات دکتر معین


 يك پيشنهاد اصولي


 بازرگان مسئله امروز ما


 احزاب دو پا


 پرونده­ی وبلاگ­نويسان ناقص است


  سیاست ورزی به جای چانه زنی در گفت‌وگويي با بهزاد نبوي


 سوگنامه‌اي براي انسان، كلامي با رئيس عدليه


تريبون

 سروش يکي از صد اثرگذار عالم


 متن کامل سخنراني مهندس سحابي در حسينيه ارشاد


 الگويى براى عمل


 

 جستجو در سايت خبري امروز :
 

   

 کد خبر : 12691384/01/27 - 18:51:58 P.M

 وبلاگ دکتر معینPrint This Page!!!

  نويسنده : محمد علی ابطحی
 (از همين نويسنده)


از این که می­بینم وبلاگ­نویسی دارد رشد می­کند خیلی خوشحالم. آخرین آن وبلاگ، نه سایت دکتر معین کاندیدای ریاست جمهوری است.
گرچه ادبیات آن هنوز خیلی رسمی است و باید دکتر معین سعی کند که وبلاگی­تر بنویسد ولی اصل کار مهم است. به عقیده­ی من باید دکتر معین قول بدهد بعد از ریاست جمهوری هم هفته­ای یک­بار هم شده وبلاگ بنویسد. یعنی می­شود رئیس­جمهور آینده جزء وبلاگ نویس ها باشد؟ و بتواند حرف شما را بخواند و برایش پاسخ عملی پیدا کند؟.
وبلاگ دکتر معین را بهانه کردم تا بگویم: مهم­ترین مشکلی که من بارها به آن اشاره کرده­ام این است که، افراد حاکم اصلاً حرف نسل جوان و نخبه­های آنان که عمدتاً در مجموعه­ی وبلاگ دارها هستند را نمی فهمد. قدم اول برای حل هر مشکلی فهمیدن درد است. آقای دکتر معین که خودش پزشک است اگر از قانون پزشکی هم بخواهد استفاده کند، تا مرض را نفهمد، نمی تواند نسخه بنویسد. کاری که الان خیلی رایج است. مرتب نسخه نوشته می شود، بی­آن­که درد شناخته گردد.
دیروز داشتم با یکی از وبلاگ نویسان نام­دار که مشکلاتی برایش پیش آمده صحبت می کردم. حرف توی حرف آمد، یاد روزهایی که تازه وبلاگ می نوشتم افتادم که اصلاً نمی­شد در محافل رسمی از این که وبلاگ دارم حرف بزنم. خودم هم سعی می­کردم بیشتر بگویم سایت دارم تا وبلاگ. ولی امروز حتی کاندیدای رئیس­جمهوری که می­داند اصلی­ترین بخش جامعه جوانان هستند و رسانه­ی آنان نیز به اینترنت تبدیل شده، باید وبلاگ بنویسد تا بتواند با این نسل هم­سخن شود.
این را قبل از هر چیز دلیل موفقیت وبلاگ­نویسان ایرانی می­دانم که همه سختی­ها را تحمل کردند و در میانه­ی راه متوقف نشدند، کسانی هم که به هر دلیل در میانه­ی راه متوقف شدند باید مورد حمایت و تشویق دیگران قرار بگیرند تا دوباره آغاز کنند.

   پايان خبر

تماس با ما | درباره ما | وب لاگ ما | [mail dot emrooz at gmail dot com]
Sitemap