سايت امروز
  براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم ، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است . کسی که چنین می پندارد ، به گامهای خود نیز ایمان ندارد . (پائولو کوئلیو)

اخبار روز | تا انتخابات | اخبار دانشگاه  

معرفي سايت
پایگاه خبری ستاد انتخاباتی دکتر مصطفی معین

دربرابرباد...وبلاگ طرفداران دکتر معین

وبلاگ شخصی دکتر معین

روزنامه اقبال

وبلاگ گروهی جمعی از زنان اصلاح طلب

مقالات

 ادبیات دکتر معین


 يك پيشنهاد اصولي


 بازرگان مسئله امروز ما


 احزاب دو پا


 پرونده­ی وبلاگ­نويسان ناقص است


  سیاست ورزی به جای چانه زنی در گفت‌وگويي با بهزاد نبوي


 سوگنامه‌اي براي انسان، كلامي با رئيس عدليه


تريبون

 سروش يکي از صد اثرگذار عالم


 متن کامل سخنراني مهندس سحابي در حسينيه ارشاد


 الگويى براى عمل


 

 جستجو در سايت خبري امروز :
 

   

 کد خبر : 14371384/01/31 - 18:05:25 P.M

 رضا خاتمی: توطئه اهوازبرای تخریب چهره معین در خوزستان بودPrint This Page!!!

رضا خاتمي در گفت‌وگو با روزنامه دارالخليج مخالفان اصلاحات را عامل نوشتن و پخش نامه جعلي در اهواز دانست
دبيركل جبهه مشاركت در گفت‌وگو با اين روزنامه اماراتي بيان داشت: نامه‌اي كه در اهواز منتشر شده و درگيري‌هايي را در بين قبايل عرب و پليس ايران ايجاد كرده، نامه‌اي جعلي است كه در راستاي تخريب وجهه محمد خاتمي و جبهه اصلاح طلبان منتشر شده است.
وي افزود: به نظر من كار نوشتن و توزيع اين نامه از سوي مخالفان اصلاحات انجام شده است؛ چرا كه آنها مطمئن هستند كه محبوبيت دكتر مصطفي معين، نامزد جناح اصلاح طلبان در اين منطقه بسيار زياد است. هم چنين آنها مي‌دانند كه منطقه خوزستان در دوره‌هاي گذشته به آقاي خاتمي راي داده‌اند پس چگونه اين امر امكان پذير است كه آقاي خاتمي با طرفدارانش به اين شيوه رفتار كند؟
محمدرضا خاتمي ادامه داد: اين مساله سابقا در منطقه كردستان هم تكرار شده بود؛ اما تاثيرات معكوسي داشت؛ به گونه‌اي كه مردم كردستان اطراف خاتمي حلقه زدند. اخبار انتخابات در خوزستان نيز بيانگر آن است كه دفتر نامزد اصلاح طلبان جزو دفاتر فعال اين استان است و هيچ نامزد ديگري در اين استان از آن ميزان آرايي كه معين برخوردار است، برخوردار نيست.
وي گفت: علت اين مساله هم اينست كه ما در برنامه‌هاي اصلاح طلبانه خود صادق هستيم و معتقديم كه بايد براي تحقق شعار وحدت و همبستگي، وزرا بايد از همه قوميتها انتخاب شوند.
دبيركل جبهه مشاركت ايران اسلامي در ادامه اظهار داشت: اوضاع اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي كشور به فضل وجود دولت اصلاح طلب خاتمي تغيير كرده است و حتي روابط ايران با كشورهاي خارجي نيز بهتر از سابق شده است.
وي ادامه داد: در زمينه اقتصادي ميزان تورم در كشور از 40 درصد به 15 درصد كاهش يافته است؛ در زمينه اجتماعي هم دولت خاتمي توانست كه شعار آزادي را تحقق بخشد.
خاتمي افزود: در گذشته كشور ما كشور عزلت و اندوه بود؛ اما الان كشور ما كشور شادي و سعادتمندي است. در زمينه آزادي سياسي هم سابقا كسي جرات حرف زدن درباره مذاكره و گفت‌وگو با آمريكاييها را نداشت، اما الان به فضل وجود اصلاح طلبان نخبگان سياسي كشور مي‌توانند از صلح با آمريكا سخن بگويند و حتي اين امر به صورت شعاري براي نامزدهاي جناح محافظه كار در آمده است.

   پايان خبر

تماس با ما | درباره ما | وب لاگ ما | [mail dot emrooz at gmail dot com]
Sitemap