سايت امروز
  براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم ، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است . کسی که چنین می پندارد ، به گامهای خود نیز ایمان ندارد . (پائولو کوئلیو)

اخبار روز | تا انتخابات | اخبار دانشگاه  

معرفي سايت
پایگاه خبری ستاد انتخاباتی دکتر مصطفی معین

دربرابرباد...وبلاگ طرفداران دکتر معین

وبلاگ شخصی دکتر معین

روزنامه اقبال

وبلاگ گروهی جمعی از زنان اصلاح طلب

مقالات

 ادبیات دکتر معین


 يك پيشنهاد اصولي


 بازرگان مسئله امروز ما


 احزاب دو پا


 پرونده­ی وبلاگ­نويسان ناقص است


  سیاست ورزی به جای چانه زنی در گفت‌وگويي با بهزاد نبوي


 سوگنامه‌اي براي انسان، كلامي با رئيس عدليه


تريبون

 سروش يکي از صد اثرگذار عالم


 متن کامل سخنراني مهندس سحابي در حسينيه ارشاد


 الگويى براى عمل


 

 جستجو در سايت خبري امروز :
 

   

 کد خبر : 14511384/01/31 - 19:52:32 P.M

 بیانیه انجمن اسلامي دانشجویان دانشگاه آزاد واحد شهركردPrint This Page!!!

روز يكشنبه مورخ 28/1/84 طي جلسه سخنراني آقاي علي لاريجاني از كانديداهاي جناح اصولگرا در تالار امام خميني دانشگاه آزاد اسلامي شهركرد كه توسط بسيج دانشجويي برگزار گرديد حوادثي رخ داد كه جهت تنوير افكار دانشجويي لازم مي‌دانيم برخي واقعيتها را فاش كنيم:
1 ـ مجري جلسه از دانشجيان فارغ‌التحصيل و دبير جامعه اسلامي دانشجويان بود كه حضور ايشان اعتراض بعضي از مسوولين دانشگاه را نيز برانگيخت.
2 ـ پيش از شروع جلسه آقاي دكتر جواديه مسئول بسيج دانشجويي كه ايشان هم حدود يكسال و نيم از فراغت تحصيلشان مي‌گذرد به قسمتي از سالن مراجعه كرده و با رفتاري زننده به جمع آوري پلاكاردهايي كه خواهران انجمن اسلامي در اختيار داشتند اقدام كرده است كه اين حركت مورد اعتراض برخي از برگزاركنندگان مراسم نيز قرار گرفت كه در نهايت با پا در مياني آقاي دكتر شاهقليان و آقاي كريمي پلاكاردها مجددا در اختيار اعضاي انجمن قرار گرفت.
3 ـ پس از شروع سخنراني و اقدام به ثبت نام داوطلبن شركت در تريبون آزاد توسط آقاي موسي نوروزي از اعضاي جامعه اسلامي!! آقاي محمد طاهري عضو انجمن به عنوان نفر اول اقدام به ثبت نام نمودند كه تا پايان جلسه نام ايشان قرائت نشد و هرگاه اعضاي انجمن اقدام به اعتراض مي‌كردند با پاسخ «نفر بعدي شما هستيد!» مواجه مي‌شدند.
4 ـ عدم قرار گرفتن تريبون در اختيار اعضاي انجمن در حالي صورت گرفت كه خبرنگار غيردانشجويي هفته نامه زردكوه در تمامي مراسم دانشگاه از تريبون استفاده مي‌كند و به وضوح تفكرات اصلاح‌طلبانه مخالف تحجر كه خود به آن معتقد است را مورد توهين و هتك حرمت قرار مي‌دهد.
5 ‌ـ پس از آنكه براي تمامي دانشجويان محرز شد كه برگزار كنندگان مراسم قصد ندارند كه تريبون را در اختيار اعضاي انجمن قرار دهند اعضاي انجمن با اينكه از پيش شروع جلسه و چند روز قبل از آن به مسوولين در مورد بروز تنش در جلسه هشدار داده بودند در اقدامي هماهنگ اقدام به برخاستن از روي صندلي‌ها و خواندن سرود «يار دبستاني من» نمودند و پلاكاردهايي را كه از قبل با نوشته‌هايي چون: آزادي، دموكراسي، دولت اميد در سايه، سانسورچي و ... تهيه شده بود را به بالاي سر برده كه به شدت مورد حمايت و همراهي حاضرين در جلسه قرار گرفت و در جالبترين موضع آقاي لاريجاني كه در ابتداي مراسم دانشجويان دانشگاه آزاد را « افرادي مشغول امور مربوط به خود» ناميده بود در حالتي متعجب و بهت‌زده مشغول تماشاي سالن بود و گويي انتظار چنين واكنشي را زا دانشجويان دانشگاه آزاد نداشت و بسيار سريع جلسه را به پايان رساند.
6 ـ پس از اعلام پايان مراسم در حالي كه اعضاي انجمن قصد داشتند بيانيه‌ي انجمن اسلامي را قرائت كنند ميكروفن از سوي برگزاركنندگان خاموش و چند تن از اعضاي بسيج دانشجويي قصد ايجاد درگيري داشتند كه اعضاي انجمن با گريز از تنش در حالي كه سرود مي‌خواندند از سالن خارج شدند.
7 ـ پس از خروچ برادران عضو انجمن از سالن آقاي جواديه در حالتي بسيار زننده‌تر از اول به سمت خواهران عضو انجمن رفته و اقدام به ضبط پلاكاردهاي آنها نمودند.
8 ـ به آقاي جواديه و دوستان ايشان هشدار مي‌دهيم كه آنها هم مثل ما دانشجو هستند( غير از آقاي جواديه كه دانشجو هم نيست!!!) و در جايگاهي نمي‌باشند كه با اعضاي انجمن اسلامي دانشجويان برخورد كنند.
9 ـ در پايان از تمامي دانشجويان حاضر در جلسه كه از موضع به حق اين تشكل حمايت كردند و بعضي از مسئولين و حراست دانشگاه كه از ايجاد تنش جلوگيري كردند كمال تشكر را داريم.

   پايان خبر

تماس با ما | درباره ما | وب لاگ ما | [mail dot emrooz at gmail dot com]
Sitemap