سايت امروز
  براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم ، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است . کسی که چنین می پندارد ، به گامهای خود نیز ایمان ندارد . (پائولو کوئلیو)

اخبار روز | تا انتخابات | اخبار دانشگاه  

معرفي سايت
پایگاه خبری ستاد انتخاباتی دکتر مصطفی معین

دربرابرباد...وبلاگ طرفداران دکتر معین

وبلاگ شخصی دکتر معین

روزنامه اقبال

وبلاگ گروهی جمعی از زنان اصلاح طلب

مقالات

 ادبیات دکتر معین


 يك پيشنهاد اصولي


 بازرگان مسئله امروز ما


 احزاب دو پا


 پرونده­ی وبلاگ­نويسان ناقص است


  سیاست ورزی به جای چانه زنی در گفت‌وگويي با بهزاد نبوي


 سوگنامه‌اي براي انسان، كلامي با رئيس عدليه


تريبون

 سروش يکي از صد اثرگذار عالم


 متن کامل سخنراني مهندس سحابي در حسينيه ارشاد


 الگويى براى عمل


 

 جستجو در سايت خبري امروز :
 

   

 کد خبر : 14521384/02/01 - 14:51:52 P.M

 اعلام آمادگی دختران زيتون ایرانی برای عمليات انتحاری عليه اسرائيلPrint This Page!!!

بی بی سی : در همايش دختران زيتون اعلام شد که "زنان و دختران شهادت طلب ايرانی آماده ‌اند قدم جای پای زنان مجاهد و شهادت طلب فلسطين بگذارند و کابوسهای سهمگينی عليه صهيونيستها ايجاد کنند"
گروهی با عنوان ستاد پاسداشت شهدای نهضت جهانی اسلام با برگزاری همايشی با عنوان "دختران زيتون" در تالار سيدالشهدا واقع در ميدان هفت تير تهران، تعدادی از دختران و زنان ايرانی را که برای اجرای عمليات انتحاری اعلام آمادگی کرده اند گردهم آورد.
اين ستاد دسامبر گذاشته نيز گروهی از مردان و زنان داوطلب عمليات انتحاری را در گورستان بهشت زهرای تهران گردآورده، به نشانه بزرگداشت عملياتی انتحاری که بيست و يک سال پيش از آن در لبنان رخ داده و طی آن ۲۴۱ تفنگدار دريايی آمريکايی در پايگاه خود در فرودگاه بين المللی بيروت کشته شده بودند، سنگ يادبودی در اين گورستان برپا کرد.
همايش دختران زيتون نيز به منظور پاسداشت آن دسته از زنان فلسطينی که در عمليات انتحاری جان باخته اند برگزار شد و آن گونه که در گزارشها آمده، بنياد شهيد و امور ايثارگران انقلاب اسلامی و جمعيت موسوم به دفاع از ملت فلسطين نيز در برگزاری آن نقش داشته اند.
در اين همايش اعلام شد که "زنان و دختران شهادت طلب ايرانی که در اين جمع حضور دارند، آماده ‌اند تا قدم جای پای زنان مجاهد و شهادت طلب فلسطين بگذارند و کابوسهای سهمگينی عليه صهيونيستها ايجاد کنند".
آيت‌ الله حسين نوری همدانی، از مراجع تقليد شيعه پيامی برای همايش فرستاده بود که در آن، "عمليات استشهادی جايز و جهاد در راه خدا" اعلام شده بود.
در اين همايش مسئولانی همچون محمدحسن رحيميان نماينده رهبر ايران در بنياد شهيد و امور ايثارگران، مهدی کوچکزاده، نماينده تهران در مجلس شورای اسلامی، مصطفی رحماندوست، مشاور رئيس جمهور در امور ايثارگران و دبيرکل جمعيت موسوم به دفاع از ملت فلسطين، مرضيه حديدچی (دباغ)، نماينده پيشين مجلس و ابواسامه معطی، نماينده جنبش فلسطينی حماس در آن به سخنرانی پرداختند.
پيش از اين نيز گروهی از زنان ايرانی برای عمليات انتحاری اعلام آمادگی کرده بودند

سخنرانان همايش از شهرداری تهران تقاضا کردند تنديس يا تابلويی به زنان "شهادت طلب" در شهر تهران اختصاص دهد.
در اين مراسم به خانم دباغ و خانم وهابزاده که از او با عنوان "جانباز شيميايی" ياد شده، لوح سپاس و تقدير اهدا گرديد و به آنان "زن ايثارگر" خطاب شد.
در ميان شرکت کنندگان مراسم، چند تن از نمايندگان زن مجلس، از جمله فاطمه آليا، عفت شريعتی، لاله افتخاری، عشرت شايق و چهره هايی همچون زهرا شجاعی، مشاور رئيس جمهور در امور زنان، زهرا مصطفوی، دختر آيت الله خمينی، بنيانگذار جمهوری اسلامی و دبيرکل جمعيت زنان جمهوری اسلامی نيز حضور داشتند.
در گردهمايی پيشين داوطلبان عمليات انتحاری که در بهشت زهرای تهران برگزار شده بود، نخستين يگانی که برای اجرای عمليات انتحاری تشکيل شده بود اعلام موجديت کرد و تشکيل اين يگان "لبيک" (پاسخ مثبت به فراخوان) به پيام آيت الله خامنه ای، رهبر ايران در ارتباط با مردم شهر فلوجه در عراق اعلام شد که در آن زمان عمليات گسترده ارتش آمريکا برای سرکوب مقاومت مسلحانه در آن جريان داشت.
در مراسم اعلام موجوديت اين يگان زنانی نيز ديده می شدند که برای شرکت در عمليات انتحاری ثبت نام کرده و چهره خود را پوشانده بودند.
ستاد پاسداشت شهدای نهضت جهانی اسلام که شش ماه پيش از اين مراسم اعلام موجوديت کرده و ثبت نام از داوطلبان علاقمند به شرکت در عمليات انتحاری را آغاز کرده بود، در آن زمان اعلام کرد که از بيش از بيست و پنج هزار داوطلب ثبت نام کرده که آماده اجرای عمليات انتحاری در عراق و فلسطين و همچنين قتل سلمان رشدی، نويسنده کتاب آيات شيطانی اند.
اين ستاد نهادی مستقل است اما اجرای عمليات انتحاری اعضای داوطلب خود را منوط به موافقت آيت الله خامنه ای، رهبر ايران اعلام کرده است.
اگرچه داوطلبان علميات انتحاری برای اجرای عمليات در خارج از ايران ثبت نام کرده اند اما حضور آنان می تواند همچنين نشانه ای باشد برای برحذر داشتن آمريکا از تهديد نظامی ايران و می تواند در موقع لزوم به ابزار عمليات انتحاری عليه دشمنانش متوسل شود.

   پايان خبر

تماس با ما | درباره ما | وب لاگ ما | [mail dot emrooz at gmail dot com]
Sitemap