سايت امروز
  براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم ، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است . کسی که چنین می پندارد ، به گامهای خود نیز ایمان ندارد . (پائولو کوئلیو)

اخبار روز | تا انتخابات | اخبار دانشگاه  

معرفي سايت
پایگاه خبری ستاد انتخاباتی دکتر مصطفی معین

دربرابرباد...وبلاگ طرفداران دکتر معین

وبلاگ شخصی دکتر معین

روزنامه اقبال

وبلاگ گروهی جمعی از زنان اصلاح طلب

مقالات

 ادبیات دکتر معین


 يك پيشنهاد اصولي


 بازرگان مسئله امروز ما


 احزاب دو پا


 پرونده­ی وبلاگ­نويسان ناقص است


  سیاست ورزی به جای چانه زنی در گفت‌وگويي با بهزاد نبوي


 سوگنامه‌اي براي انسان، كلامي با رئيس عدليه


تريبون

 سروش يکي از صد اثرگذار عالم


 متن کامل سخنراني مهندس سحابي در حسينيه ارشاد


 الگويى براى عمل


 

 جستجو در سايت خبري امروز :
 

   

 کد خبر : 14581384/02/01 - 15:08:59 P.M

 پاسخ به قاليبافPrint This Page!!!

بیست و دوم فرودین ماه باقر قاليباف كه جديدا" به صف كانديداهاي رياست جمهوري پيوسته در كنفرانس خبري‌اش نكاتي را در مورد پرونده ما(سايت‌هاي اينترنتي) گفته بود كه علي‌رغم ميل باطني‌ام و براي اينكه قلب حقيقت نشود،‌ به آن پاسخي كوتاه داده‌ام.
حقيقت امر اينست كه دوست ندارم اين برداشت پيش آيد كه قصد تخريب يك كانديدا را دارم ولي چون در مصابحه‌ اظهارات سراسر كذبي گفته‌اند متاسفانه ناچار به نوشتن اين سطور شده‌ام.
اين نكته را هم اضافه كنم كه خود خبرگزاري ايسنا كه نشر دهنده خبر اصلي بر عليه ما متهمان اين پرونده بوده متاسفانه متن كامل نامه 15 سطري مرا چاپ نكرد و دوستان خبرگزاري آفتاب زحمت كشيده‌اند و متن كامل نامه را منتشر كرده‌اند.
متن كامل جوابيه‌ام بدين شرح است:
روز گذشته «محمدباقر قاليباف» يكي از كانديداهاي رياست جمهوري در كنفرانس خبري خود به نكاتي در مورد پرونده موسوم به وبلاگ نويسان اشاره كرده‌اند كه لازم مي‌دانم توضيحاتي را براي روشن شدن اين مسئله به اطلاع افكار عمومي برسانم.
ايشان در بخشي از سخنان خود گفته‌اند:« در بخش وبلاگ نويسان هم با يكايك آن افراد جلسه گذاشتم و كار را پيگيري كردم و آن‌گونه كه انعكاس يافته بود در ناجا ضرب و شتم شده، نبوده است.»
در خصوص اظهارات فوق چند نكته را متذكر مي‌شوم:
1-در ديدار با ايشان فقط دو نفر از افراد بازداشتي مرتبط با پرونده وبلاگ نويسان تهران حضور داشتند، پس چطور ايشان با تك تك افراد گفت و گو كرده اند؟
2-در جريان ديدار اينجانب و مسعود قريشي با ايشان در سمت فرماندهي نيروي انتظامي، ايشان صريحاً پذيرفتند كه مأمور بازجويي ما از افراد اين نيرو و پرسنل ناجا بوده است.
3-آقاي قاليباف درخصوص محل نگهداري ما در طول مدت بازداشت صراحتاً اعلام نمودند كه آن زندان يا بازداشتگاه تحت نظر نيروي انتظامي بوده است.
4-در آن ديدار اينجانب و آقاي قريشي متذكر شديم كه تنها يك بازجو داشته ايم و همان شخص اقدام به ضرب و شتم مي كرد و محل بازجويي مان هم همان بازداشتگاه تحت نظر ناجا بود.
با توجه به مقدمات فوق نمي دانم چرا ايشان اكنون كه از فرماندهي نيروي انتظامي استعفا داده اند در توجيه اقدامات گذشته ناجا به جاي پاسخگويي در اين زمينه كه در خصوص رفتارهاي متعدد خلاف قانون كه دراين پرونده صورت گرفته چه كرده اند و نتيجه قول هايي كه در ديدارشان داده اند به كجا انجاميد، سخن ديگري گفته اند و نيروي تحت امرشان را تبرئه كرده اند.
اميدوارم حال كه ايشان گام در ميدان سياست نهاده اند، صداقت را فداي مصلحت نكنند و صادقانه سخن بگويند.
حنيف مزروعي

   پايان خبر

تماس با ما | درباره ما | وب لاگ ما | [mail dot emrooz at gmail dot com]
Sitemap