سايت امروز
  براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم ، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است . کسی که چنین می پندارد ، به گامهای خود نیز ایمان ندارد . (پائولو کوئلیو)

اخبار روز | تا انتخابات | اخبار دانشگاه  

معرفي سايت
پایگاه خبری ستاد انتخاباتی دکتر مصطفی معین

دربرابرباد...وبلاگ طرفداران دکتر معین

وبلاگ شخصی دکتر معین

روزنامه اقبال

وبلاگ گروهی جمعی از زنان اصلاح طلب

مقالات

 با چند جمله از چند کاندیدا!


 تبرئه از چه !!!!!


 ادبیات دکتر معین


 يك پيشنهاد اصولي


 بازرگان مسئله امروز ما


 احزاب دو پا


 پرونده­ی وبلاگ­نويسان ناقص است


  سیاست ورزی به جای چانه زنی در گفت‌وگويي با بهزاد نبوي


 سوگنامه‌اي براي انسان، كلامي با رئيس عدليه


تريبون

 چه بايد پاسخش مي دادم


 متن کامل سخنراني مهندس سحابي در حسينيه ارشاد


 الگويى براى عمل


 

 جستجو در سايت خبري امروز :
 

   

 کد خبر : 16151384/02/08 - 18:52:17 P.M

 ارگان گروه فشار، دبیرکل جبهه مشارکت به گستاخی به ساحت ائمه اطهار متهم کرد!Print This Page!!!

هفته نامه یالثارات، ارگان گروه فشار جناح راست، خبر داد: انصار حزب الله شهرستان دزفول با صدور بیانیه ای سخنان اخیر دبیرکل حزب دولت ساخته مشارکت را به شدت محکوم کرد.
در این بیانیه آمده است: در آستانه نهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، از سوی برخی کاندیداها و اطرافیانشان نغمه های شومی به گوش می رسد که برخی از آنها سخنانی از طرف دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب است. در مطبوعات از مصاحبه دبیرکل حزب تفرقه افکن مشارکت، مطالبی را خوانیدم که دل هر مسلمانی را آزار می دهد و این سؤال مطرح می شود که چگونه باید در مملکت علوی و شیعی شخصی پیدا شود که با وقاحت تمام در سخنان منافقانه خود، حریم ها را بشکند؟ کسی که نظام مقدس جمهوری اسلامی تا قبل از دوم خرداد 76 را سرکوبگر بخواند.
در ادامه این بیانیه آمده است: مگر دشمنان حرفی جز این دارند. مگر دشمنان هدفی جز سیاه جلوه دادن چهره نظام اسلامی ما دارند؟...
دبیرکل حزب دولت ساخته پا را از گلیم خود فراتر گذاشته و می گوید: «می شود از امام معصوم و غایب(ع) نیز انتقاد و او را استیضاح کرد»! مگر نه اینکه استیضاح یعنی کنار گذاشتن، آیا این سخن، بی حرمتی و گستاخی تمام به ساحت مقدس ائمه اطهار (علیهم السلام) نیست؟ آیا باز هم سکوت کنیم؟ آیا نباید بر شیعه بودن خود شک کنیم؟ آیا غیر از این است که اینان دنبال آشوب و اغتشاش در مملکت امام زمان(عج) هستند؟
در پایان این بیانیه تصریح شده است: با توجه به موارد فوق چرا دستگاه های مربوطه به ویژه دستگاه های قضایی و امنیتی با چنین شخص هتاکی برخورد نمی کنند؟ آیا مصلحت تا این اندازه باید باشد که چنین فرد هتاکی بتواند معصومیت امام را زیر سؤال ببرد؟!...
در طول تاریخ ابوموسی اشعری ها زیاد بودند، اینها روزبه روز چهره خائنانه خود را بیشتر نشان می دهند تا بلکه به اهداف شوم خود برسند. آنها گول سکه های معاویه ها را خورده بودند و قصد داشتند حریم آل رسول الله(ص) را بشکنند و شاید سکوت و بی مسؤولیتی ها بود که این چنین آنها را گستاخ کرد.

   پايان خبر

تماس با ما | درباره ما | وب لاگ ما | [mail dot emrooz at gmail dot com]
Sitemap