سايت امروز
  براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم ، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است . کسی که چنین می پندارد ، به گامهای خود نیز ایمان ندارد . (پائولو کوئلیو)

اخبار روز | تا انتخابات | اخبار دانشگاه  

معرفي سايت
پایگاه خبری ستاد انتخاباتی دکتر مصطفی معین

دربرابرباد...وبلاگ طرفداران دکتر معین

وبلاگ شخصی دکتر معین

روزنامه اقبال

وبلاگ گروهی جمعی از زنان اصلاح طلب

مقالات

 با چند جمله از چند کاندیدا!


 تبرئه از چه !!!!!


 ادبیات دکتر معین


 يك پيشنهاد اصولي


 بازرگان مسئله امروز ما


 احزاب دو پا


 پرونده­ی وبلاگ­نويسان ناقص است


  سیاست ورزی به جای چانه زنی در گفت‌وگويي با بهزاد نبوي


 سوگنامه‌اي براي انسان، كلامي با رئيس عدليه


تريبون

 چه بايد پاسخش مي دادم


 متن کامل سخنراني مهندس سحابي در حسينيه ارشاد


 الگويى براى عمل


 

 جستجو در سايت خبري امروز :
 

   

 کد خبر : 16161384/02/08 - 18:52:45 P.M

 ارگان مصباح یزدی: دبیرکل جبهه مشارکت نسبت به دین و امام معصوم، کینه خاص دارد!Print This Page!!!

هفته نامه پرتو، ارگان مصباح یزدی نیز در یادداشتی ذیل تیتر «سخنان موهن دبیرکل حزب مشارکت نسبت به ساحت مقدس ولی عصر(عج) قابل تحمل نیست»، نوشت: یکی از افتخارات! آقای خاتمی که سال گذشته در «نامه ای برای فردا» بر آن تأکید ورزیده بود، تغییر گفتمان حاکم بر انقلاب اسلامی است...
به نظر آقای خاتمی، حکومت وی و اصلاح طلبان توانسته است گفتمان حاکم بر جامعه را تغییر داده و تا حدودی غیرت دینی را کاهش دهد و با حاکم کردن اصل تسامح و تساهل به جای غیرت دینی، حتی ارزش های دینی را مورد هجوم قرار دهد! پرونده سنگین اصلاح طلبان در اهانت به دین و ارزش ها و انقلاب و امام(ره) به حدی قطور و سنگین شده که اگر کسی بخواهد همه آنها را جمع آوری کند، مثنوی را 70 متن کاغذ لازم است! مع الاسف هتاکان به دین که برخی از آنها مانند هاشمی آغاجری تا مرز ارتداد هم پیش رفتند و به اعدام هم محکوم شدند، با غوغاسالاری اصلاح طلبان و با رانت های سیاسی و... موقتا از بند قانون رها شدند و پس از رهایی باز به راه باطل خود ادامه دادند!
جوانان غیور این سرزمین هرگز جمله اهانت آمیز آغاجری را به ساحت مقدس امام زمان(عج) فراموش نخواهند کرد.
به دنبال تغییر گفتمان ادعایی آقای خاتمی، برادر وی در جدیدترین اظهاراتش پرده را به طور کامل از چهره برداشت و باطن خود را کاملا آشکار کرد! وی همچون برادر خود، یکی از بزرگترین دستاوردهای دوران 8 ساله اصلاحات را زمینی شدن جایگاه آسمانی حکومت اسلامی دانست و با اهانت به ساحت مقدس امام زمان(عج) گفت: «یکی از بزرگترین دستاوردهای این دوران 8 ساله آن است که حکومت از جایگاه آسمانی و ملکوتی اش به زمین نشست. حتی اگر امام غایب و معصوم هم در رأس حکومت قرار بگیرد، باید بتوان به او انتقاد کرد و از عملکردش ایراد گرفت و در ملاعام استیضاحش کرد»!!
معلوم نیست این گونه سخنان از سر نفهمی و نادانی و درک نکردن مسائل و احکام دینی است و یا معلول یک نوع خبث باطنی و کینه خاص به دین و امام معصوم(ع)!
بر فرض اول باید به او فهماند که «معصوم» یعنی محفوظ از خطا یعنی خداوند به امام معصوم(ع) ملکه ای عنایت فرموده که هیچ گونه خطایی را مرتکب نمی شود. در این صورت کسی که امام معصوم را استیضاح می کند خود خطاکار و در اشتباه است، نه امام معصوم(ع).
و بنا بر فرض دوم اگر این گونه کلمات براساس خبث طینت و کینه به امام معصوم گفته شده باشد، تکلیف آن در شرع مقدس معلوم است.
سؤالی که در اذهان مردم وجود دارد این است که آیا باز هم قوه قضائیه نسبت به این سخنان با تسامح برخورد خواهد کرد؟!

   پايان خبر

تماس با ما | درباره ما | وب لاگ ما | [mail dot emrooz at gmail dot com]
Sitemap