سايت امروز
  براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم ، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است . کسی که چنین می پندارد ، به گامهای خود نیز ایمان ندارد . (پائولو کوئلیو)

اخبار روز | تا انتخابات | اخبار دانشگاه  

معرفي سايت
پایگاه خبری ستاد انتخاباتی دکتر مصطفی معین

دربرابرباد...وبلاگ طرفداران دکتر معین

وبلاگ شخصی دکتر معین

روزنامه اقبال

وبلاگ گروهی جمعی از زنان اصلاح طلب

مقالات

 با چند جمله از چند کاندیدا!


 تبرئه از چه !!!!!


 ادبیات دکتر معین


 يك پيشنهاد اصولي


 بازرگان مسئله امروز ما


 احزاب دو پا


 پرونده­ی وبلاگ­نويسان ناقص است


  سیاست ورزی به جای چانه زنی در گفت‌وگويي با بهزاد نبوي


 سوگنامه‌اي براي انسان، كلامي با رئيس عدليه


تريبون

 چه بايد پاسخش مي دادم


 متن کامل سخنراني مهندس سحابي در حسينيه ارشاد


 الگويى براى عمل


 

 جستجو در سايت خبري امروز :
 

   

 کد خبر : 16281384/02/08 - 19:13:30 P.M

 تاج زاده: در عرصه سياست بايد انتخاب كنيم و اگر نكنيم برايمان انتخاب خواهند كرد Print This Page!!!

عضو شوراي مركزي جبهه مشاركت و سازمان مجاهدين انقلاب اسلامي گفت: بهترين و لطيف‌ترين راه براي ادامه دموكراسي و خواست مردم، مسير اصلاحات است.
مصطفي تاج زاده سه‌شنبه شب در تالار هلال احمر مشهد در جمع گروهي از مردم افزود: طي هشت سال گذشته نه تنها احدي نسبت به گفتمان اصلاح‌طلبي سست نشده بلكه اقشار زيادي هم آن را پذيرفته‌اند.
وي گفت: حركت اصلاحات خواست مردم است و امروز مردم نسبت به سال ‪۱۳۷۶‬ دموكراسي‌خواه‌تر و بر حقوق اجتماعي، مدني و فرهنگي خود مصرتر هستند.
با اين حال وي گفت: اگر انتقادي هم وجود دارد به روشها و شيوه‌هايي است كه نمي‌تواند ما را به جامعه مدني، احزاب و مطبوعات آزاد برساند و نيروهاي خودسر را مهار نمايد.
تاج زاده در ادامه سخنانش خاتمي را "چهره جمالي" و معين را "چهره جلالي" اصلاحات دانست و افزود: خاتمي اصلاحات را در جامعه جا انداخت و هفت اصل قانون اساسي را اجرا كرد و معين در ادامه راه و مرحله دوم اصلاحات تعدادي ديگر از اصول قانون را مي‌خواهد اجرا كند.
عضو شوراي مركزي جبهه مشاركت گفت: در گام دوم اصلاحات با مكانيزمهايي كه طراحي كرديم... مي‌خواهيم بطور جدي از حريم خصوصي افراد دفاع كنيم كه در اين صورت جامعه بسيار اخلاقي‌تر خواهد شد.
تاج زاده همچنين گفت: در عرصه سياست بايد انتخاب كنيم و اگر نكنيم برايمان انتخاب خواهند كرد.
وي افزود: حتي اگر مردم از عملكرد ما راضي نباشند بيايند و ديگري را انتخاب كنند و بهتر را بياوريد.
او گفت: حتي انتخاب نكردن مردم هم نوعي انتخاب است براي ديگري و در واقع حقي است كه به ديگري واگذار مي‌شود و چه بسا در اين راه فردي بدتر بيايد.
او گفت: امروز به ويژه در مباحث هسته‌اي منتظرند تا انتخابات تمام شود و بر اساس نحوه برگزاري انتخابات آزاد و يا نمايشي و نيز ميزان مشاركت مردم و مشروعيت نظام، از اين محل با ما برخورد كنند.
تاج زاده افزود: علاوه بر شرايط حساس ما در صحنه بين‌المللي، در داخل هم اقدامات غيرقانوني و غيرمصلحت‌آميز اقتدارگراها خود را نشان داده و موجب بروز نوعي بي‌اعتنايي بزرگ از سوي مردم شده است.
وي مدعي شد: در اين ميان اختلافاتي ميان اقتدارگراها بروز كرده و نشان مي‌دهد كه اين اختلافات نه نزاعهاي ايدئولوژيك كه جنگ قدرت است.
او افزود: بايد در سالهاي آتي در عرصه سياست خارجي نسبت خود را بطور واضح و شفاف با آمريكا روشن كنيم، آيا به سازمان تجارت جهاني مي‌پيونديم يا نه، در فناوري هسته‌اي چه تصميمي مي‌گيريم و در حوزه داخلي هم بايد پاسخگوي مطالبات مردمي اعم از اقتصادي، اجتماعي، جنسيتي و قومي و مانند آن باشيم.
وي گفت: شرايط حساس است، زمان براي ما متوقف نمي‌شود و هم مجبور به اخذ تصميمات بزرگ هستيم.
عضو شوراي مركزي جبهه مشاركت افزود: ما در انتخابات گام نهاديم و از مردم اميد كمك داريم و مي‌خواهيم اين بار هم مثل گذشته خود درباره مقدرات كشورمان تصميم بگيريم.

   پايان خبر

تماس با ما | درباره ما | وب لاگ ما | [mail dot emrooz at gmail dot com]
Sitemap