سايت امروز
  براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم ، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است . کسی که چنین می پندارد ، به گامهای خود نیز ایمان ندارد . (پائولو کوئلیو)

اخبار روز | تا انتخابات | اخبار دانشگاه  

معرفي سايت
پایگاه خبری ستاد انتخاباتی دکتر مصطفی معین

دربرابرباد...وبلاگ طرفداران دکتر معین

وبلاگ شخصی دکتر معین

روزنامه اقبال

وبلاگ گروهی جمعی از زنان اصلاح طلب

مقالات

 با چند جمله از چند کاندیدا!


 تبرئه از چه !!!!!


 ادبیات دکتر معین


 يك پيشنهاد اصولي


 بازرگان مسئله امروز ما


 احزاب دو پا


 پرونده­ی وبلاگ­نويسان ناقص است


  سیاست ورزی به جای چانه زنی در گفت‌وگويي با بهزاد نبوي


 سوگنامه‌اي براي انسان، كلامي با رئيس عدليه


تريبون

 چه بايد پاسخش مي دادم


 متن کامل سخنراني مهندس سحابي در حسينيه ارشاد


 الگويى براى عمل


 

 جستجو در سايت خبري امروز :
 

   

 کد خبر : 16321384/02/08 - 19:20:02 P.M

 عطارزاده:"باهنر" به انتظار معجزه و حمايت شخص اول نظام از "لاريجاني"نشسته استPrint This Page!!!

عضو فراكسيون اصول‌‏گرايان گفت: باهنر و ساير نيروهاي همراه وي به انتظار معجزه و حمايت شخص اول نظام از كانديداتوري لاريجاني هستند.
شكرالله عطارزاده؛راهیافته بوشهر و عضو فراكسيون اكثريت مجلس متني را در اختيار خبرنگاران پارلماني قرار داده كه اختصاص به تصميم شوراي هماهنگي نيروهاي انقلاب اسلامي و گفت‌‏وگوي وي با حداد عادل؛ رئيس مجلس دارد.
به گزارش خبرنگار پارلماني "ايلنا"، در اين متن آمده است: شده و اگر آقاي باهنر و ساير نيروهاي همراه لاريجاني بر عقيده خود پافشاري نمايند، تكرار مسايل سال 76 را خواهيم داشت.
وي كه اين اظهارات را از گفت‌‏وگوي خود با رئيس مجلس نقل كرده است، ادامه مي‌‏دهد: آقاي باهنر به انتظار معجزه و حمايت شخص اول نظام نشسته است، اما ما نبايد اجازه دهيم كه در اين موضوع حساس از وجود شخصيت‌‏هاي تراز اول نظام هزينه شود.
عطارزاده معتقد است هركس چنين افكاري داشته باشد، خير و صلاح كشور را ناديده گرفته است.
وي در بخش ديگري از اين متن گفت‌‏وگو آورده است: پنج نفر كانديداي باقي مانده اصول‌‏گرا به نفع يكديگر كنار نخواهند رفت، چون خود را برتر از ديگران مي‌‏دانند و معلوم نيست نتايج نظرسنجي نهايي را بپذيرند.
عطار زاده ادامه مي دهد: به آقاي حداد عادل گفتم در شرايط خاصي قرار گرفته‌‏ايم و براي غلبه بر آن، راه حلي جز ورود يك نيروي جامع الاطراف نداريم و برداشت من اين است كه اگر شما وارد صحنه انتخابات شويد، اتفاقات جالبي خواهد افتاد.
نماينده اصول‌‏گراي مجلس ادامه داده است: حداد عادل در پاسخ به دعوتش براي حضور در انتخابات اظهار داشته است در حال حاضر مشغول رايزني براي ايجاد اتحاد بين كانديداها و رسيدن به كانديداي واحد هستم.
رئيس مجلس افزوده است: براي من اين مسووليت فعلي كافي است تا انجام وظيفه براي نظام داشته باشيم و لازم است كه برادر ديگري اين مسووليت را به عهده بگيرد، اما اگر شرايط خاص پيش آمد، بعداً آمدنم را بررسي مي‌‏كنم.

   پايان خبر

تماس با ما | درباره ما | وب لاگ ما | [mail dot emrooz at gmail dot com]
Sitemap