سايت امروز
  براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم ، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است . کسی که چنین می پندارد ، به گامهای خود نیز ایمان ندارد . (پائولو کوئلیو)

اخبار روز | تا انتخابات | اخبار دانشگاه  

معرفي سايت
پایگاه خبری ستاد انتخاباتی دکتر مصطفی معین

دربرابرباد...وبلاگ طرفداران دکتر معین

وبلاگ شخصی دکتر معین

روزنامه اقبال

وبلاگ گروهی جمعی از زنان اصلاح طلب

مقالات

 با چند جمله از چند کاندیدا!


 تبرئه از چه !!!!!


 ادبیات دکتر معین


 يك پيشنهاد اصولي


 بازرگان مسئله امروز ما


 احزاب دو پا


 پرونده­ی وبلاگ­نويسان ناقص است


  سیاست ورزی به جای چانه زنی در گفت‌وگويي با بهزاد نبوي


 سوگنامه‌اي براي انسان، كلامي با رئيس عدليه


تريبون

 چه بايد پاسخش مي دادم


 متن کامل سخنراني مهندس سحابي در حسينيه ارشاد


 الگويى براى عمل


 

 جستجو در سايت خبري امروز :
 

   

 کد خبر : 16371384/02/08 - 20:17:15 P.M

 شهردار تهران: اگر دفتر کار رییس جمهور به جای کاخ سعدآباد در خیابان پاستور بود، زودتر به دانشگاه می‌رسیدندPrint This Page!!!

شهردار تهران در واکنش به اظهارات اخیر رییس جمهور در خصوص ترافیک تهران، با اظهار خرسندی از حضور ایشان در میان مردم و لمس بخش کوچکی از مشکلات شهروندان، گفت: ساحت ملت ما پاک تر و بزرگتر از آن است که سر کسی کلاه بگذارد و صحنه کشور نیز نشان می‌دهد که در این 8 سال سر چه کسانی کلاه رفته است.
به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر محمود احمدی‌نژاد امروز در حاشیه ملاقات هفتگی خود در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران در رابطه با اظهارات اخیر رییس جمهور، با بیان این مطلب افزود: از اینکه رییس محترم دستگاه اجرایی بالاخره یکبار در ترافیک تهران معطل شده و از نزدیک لمس کرده‌اند که مردم تهران چه می‌کشند، هم خوشحال و هم متاثر هستم؛ خوشحال از اینکه یکبار هم که شده ازمیان مردم عبور کرده و در پایان دوره 8 ساله بخشی از مشکلات شهروندان را از نزدیک لمس کرده‌اند و اما متاسف از اینکه بسیار دیر و در پایان دوره ماموریت‌شان با این معضل آشنا شده‌اند.

وی اضافه کرد: احتمال می‌دهم این بار از مسیر ویژه و با اسکورت حرکت نکرده‌اند و این باعث شده که بخشی از مشکلات مردم را لمس کنند، یا شاید به جای اینکه از پاستور به دانشگاه تهران بیایند، مسیر طولانی کاخ سعدآباد را طی کردند، لذا اگر دفتر کار ایشان در همان پاستور باقی می‌ماند شاید زودتر با مشکلات مردم آشنا می‌شدند، چون از سعدآباد انسان دیرتر واقعیت‌های زندگی مردم را می‌بیند.

شهردار تهران گفت: علت هجوم‌ها به مدیریت شهری در این روزها را به خوبی متوجه می‌شویم، درد ما پاسخ دادن به اینها نبوده و نیست ولی این مسایل را بی‌ارتباط با کلاه نمی‌دانیم، همان کلاهی که ایشان مطرح کردند، البته ساحت ملت ما پاک‌تر و بزرگتر از آن است که سر کسی کلاه بگذارد.

وی اضافه کرد: دیر رسیدن آقای رییس جمهور برکاتی برای کشور و تهران خواهد داشت و به ایشان توصیه می‌کنم که سه ماه تا پایان ماموریت‌شان باقیمانده است و این مدت زمان فرصت خوبی است تا هر روز چند تصمیم بزرگ گرفته و خدماتی را انجام دهند و مشکلاتی از مردم برطرف شود.

وی تصریح کرد: شاید از برکاتش این باشد که به همکاران خود در دستگاه‌های اجرایی توصیه کنند تا مقداری از نامهربانی‌ها و کم لطفی‌ها در مقابل تصمیمات مدیریت شهری دست بردارند، کمک که نمی‌کنند، حداقل اجازه دهند که شورای شهر و شهرداری کارها را انجام داده و مشکلات را برطرف کنند و امیدوارم با توصیه ایشان مدیریت شهری فقط برای گرفتن 500 دستگاه اتوبوس ماه‌ها پشت درها معطل نماند و از سوی دیگر مورد تهمت و اتهام قرار نگیرد.

دکتر احمدی نژاد تاکید کرد: بالاخره از اینکه ایشان در ترافیک گرفتار شدند، هم متاسف و هم خوشحالیم و دوست نداریم وقت رییس جمهور عزیز در ترافیک هدر رود، اما از سوی دیگرخوشحالیم که برخی از واقعیت های کشور به روی ایشان باز شد و بعنوان یک شهروند بر اساس همان حرف‌هایی که خود ایشان در این 8 سال زدند می‌گویم که طی این سه ماه خیلی کارها می توان کرد.

وی در پایان گفت: مدیریت شهری همانطور که طی یک سال و 11 ماه اخیر در خدمت مردم و دستگاههای اجرایی جهت توسعه خدمات بوده، از این پس نیز خواهد بود؛ لذا انتظار داریم راه را باز کنند تا قطار شهری به سرعت برپا شود و اتوبوس نیز به اندازه کافی وارد شده و همچنین با پرداخت حداقل بدهی های خود به شهرداری کمک کنند تا چند بزرگراه زودتر باز شود.

   پايان خبر

تماس با ما | درباره ما | وب لاگ ما | [mail dot emrooz at gmail dot com]
Sitemap