گمان مبر كه به پايان رسيد كار مغان..... هزار باده ناخورده در رگ تاك است


اخبار روز  

معرفي سايت
کليپ «دوباره مي‌سازمت وطن»...ستاد نسیم

پایگاه خبری ستاد انتخاباتی دکتر مصطفی معین

وبلاگ شخصی دکتر معین

انجمن دفاع از حقوق زندانیان

سایت رسمی دکتر سروش

پایگاه خبری رویداد

سایت رسمی دکتر کدیور

پایگاه اطلاع رسانی خانه احزاب ايران

سایت مشترک عطاالله مهاجرانی وجمیله کدیور

روزنامه اقبال

انجمن صنفي روزنامه‌نگاران ایران

نسیم؛نسل سومی های یاور معین

سایت اندیشه وران کرد

پایگاه خبری میزان

وبنوشته های سیدمحمدعلی ابطحی

روزنامه اینتر نتی روز

کاریکاتورهای هادی حیدری

پرشین نیوز

روزنامه ایران

از این روزها ...وبسایت شخصی سعید شریعتی

وبلاگ گروهی جمعی از زنان اصلاح طلب

روزنامه اینترنتی ایران ما

ایسنا... خبرگزاری دانشجویان ایران

روزنامه اطلاعات

هفته نامه سیروان

روزنامه شرق

سایت رسمی عمادالدین باقی

خبرگزاری کار ایران

وبلاگ اختصاصی احمد شیرزاد

وبلاگ مهر...وبنوشته های علی مزروعی

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران

پایگاه خبری تبریز نیوز

پایگاه خبری نثرما(اصفهان)

خبرگزاری میراث فرهنگی

سینا خبرگزاری جامعه جوانان ایرانی

پایگاه خبری خلیج فارس

روزنامه همبستگی

روزنامه اعتماد

روزنامه آفتاب یزد

جستجو
   
مقالات

  جنسيت و تحزب


  تأثير عامل‌هاي رواني بر اقتصاد ايران


  بختك سياست بر اقتصاد


  میان گریه، خندیدم


  تأملي بر انتصاب رئيس جديد دانشگاه تهران


  غني‌سازي در خاك روسيه؟


  در کدام مسیر، با کدام وسیله!؟


  آری این چنین بود برادر خبرنگار


  تغيير هويت يك نهاد مردمي


  به بهانه 16 آذر، روز دانشجو


تريبون

  برابري خطرناك!


  نسبت هنر و ايدئولوژي


  نگاهى به موقعيت جنبش زنان پس از انتخابات


  مصيبت در مصيبت


  اصلاح بنيادين بحران آلودگى هوا


  دو تداعی از يک فيلم


  تبعيض روا نداريم


  مسلمانان در اروپا درگفت وگو با طارق رمضان


  در انتظار تحولات مصر بعد از انتخابات


  تعريف جديد حماس از مقاومت


 

   تاريخ و زمان ورود خبر : 00:12:08 - 19/9/84
احمدي نژاد: جهان در آستانه تحول است و صداي شكستن اين نظم ناپايدار فعلي بيش از پيش به گوش مي‌رسد Print This Page!!!

ایرنا:محمود احمدي نژاد روز دوشنبه تاكيد كرد: مساله فلسطين بايد آرمان همه مسلمانان شود و جهان اسلام از موضع انفعال خارج و فعالانه با اين موضوع روبرو شود.
وي در جمع اعضاي دبيرخانه كنگره بين‌المللي حمايت از انقلاب اسلامي فلسطين با بيان اينكه مساله فلسطين ، مساله‌اي گروهي و يا نژادي نيست، گفت: فلسطين مساله‌اي اسلامي و متعلق به امت و جهان اسلام است.
احمدي نژاد اظهار داشت: يكي از مهم‌ترين مسائل ، فلسفه تشكيل رژيم صهيونيستي است كه نبايد به هيچ وجه از آن غفلت كرد، زيرا استكبار جهاني از اين طريق درصدد تسلط بر جهان اسلام است.
احمدي نژاد با تاكيد بر اينكه مساله فلسطين و حمايت از مردم مظلوم آن همواره بايد زنده بماند ، گفت: همه كشورهاي اسلامي بايد تلاش كنند تا بعد از شصت، هفتاد سال موضع جهان اسلام از حالت انفعال خارج شود.
وي افزود: موضع انفعالي موضعي ميراست و مسلمانان شاهد هستند از روزي كه فلسطيني‌ها حركت فعالانه انجام داده‌اند، شرايط براي آنها به سمت بهبود تغيير كرده است.
احمدي نژاد، حق تعيين سرنوشت سرزمين‌هاي اشغالي را متعلق به ساكنان اين سرزمين دانست و گفت: مطالبه اصلي جهان اسلام بايد موضوع سپردن سرنوشت اين منطقه به آراي مردم باشد.
وي بار ديگر تاكيد كرد: اگر كشتن يهودي‌ها در اروپا درست است و به اين بهانه از صهيونيست‌ها حمايت مي‌شود، چرا بايد مردم فلسطين تقاص آن را پس دهند.
احمدي نژاد با طرح اين پرسش كه موضع مكاتب بزرگ بشري راجع به اين ظلم بزرگ چيست ؟ گفت: صحت و سقم ادعاهاي مدعيان حقوق بشر و كارآمدي نظام‌هاي جهاني در اين عرصه است كه مشخص مي‌شود؟ زيرا مساله فلسطين داراي ظرفيتي است كه از يك سو همه ادعاهاي دروغ مكاتب پوشالي و نظام‌هاي دروغگو را افشا مي‌كند و از سوي ديگر كارآمدي انقلاب و تفكر امام خميني (ره) و اسلام ناب را به اثبات مي‌رساند.
وي تصريح كرد: حقانيت و ظرافت ديدگاه امام (ره) مي‌تواند در دستور كار و افق ديد همه دوستداران حق و آزادي قرار گيرد.
احمدي نژاد احداث ديوار حائل را نشانه ضعف رژيم ناحق اسراييل ارزيابي كرد و گفت : سياست غرب در برخورد با موضوع فلسطين همواره به نفع اين رژيم و به ضرر جهان اسلام است و اكنون نيز نمي‌توانندميانجي و قاضي مساله باشند.
احمدي نژاد تاكيد كرد:مساله فلسطين در واقع نقطه سرنوشت و تعيين تكليف بسياري از موضوعات تاريخي و درگيري‌هاي دنياي اسلام و ملل مستضعف با نظام سلطه است و آنها مي‌دانند هر تحولي در فلسطين در نظام كنوني سلطه و آرايش سياسي، اقتصادي، فرهنگي، حاكم بر جهان تحول ايجاد مي‌كند. لذا آنها از كثيف‌ترين اعمال رژيم صهيونيستي حمايت مي‌كنند.
احمدي نژاد در پايان اجزاي دولت را مكلف به فعاليت و تلاش در جهت برگزاري هرچه باشكوه‌تر كنگره بين‌المللي حمايت از انقلاب اسلامي فلسطين كرد و گفت : جهان در آستانه تحول است و صداي شكستن اين نظم ناپايدار فعلي بيش از پيش به گوش مي‌رسد.
وي از مسوولان برگزاري اين كنگره خواست تا با هنرمندي و استفاده از همه‌ي ظرفيت‌ها و از موضع عزت، استغنا و اعتلا پرده‌ها را كنار بزنند تا جهانيان شاهد همه ابعاد باشند.
احمدي نژاد با اشاره به اينكه نهال كاشته شده از سوي امام خميني (ره) اكنون به درختي تنومند مبدل شده است، گفت: دلهاي ملل اسلامي مملو از عشق نسبت به امام و انقلاب است و با ياري خداوند اين حركت بزرگ و سرنوشت‌ساز به پيروزي خواهد رسيد.
پيش از سخنان احمدي نژاد، علي‌اكبر محتشمي پور رييس دبيرخانه كنگره بين‌المللي حمايت از انقلاب اسلامي فلسطين با اشاره به هدف صهيونيست‌ها در تغيير ماهيت قدس شريف و نابودي ماهيت اديان الهي گفت: وجود فلسطين نافي وجود اسراييل در منطقه است و آنها تلاش مي‌كنند تا جايي به نام فلسطين، وجود خارجي نداشته باشد.
وي از بازگشت آوارگان فلسطيني و ساخت ديوار حائل از سوي اين رژيم كه موضوعي نژادپرستانه است، به عنوان مهم‌ترين مسائل فلسطين اشغالي ياد كرد و گفت: برخورد دوگانه مجامع بين‌المللي و قدرت‌هاي بزرگ موجب بي‌اعتمادي به قطعنامه‌هاي سازمان ملل شده است.
رييس دبيرخانه كنگره بين‌المللي حمايت از انقلاب اسلامي فلسطين احداث ديوار حائل را نشانه حقانيت فلسطين و بطلان انديشه اسراييلي‌ها دانست و گفت : كنفرانس حمايت از فلسطين درصدد است تا با روشن كردن واقعيت‌ها براي افكار عمومي جهان به‌ويژه پيروان اديان الهي، ماهيت رژيم صهيونيستي را به جهانيان بشناسد.
محتشمي‌پور همچنين برنامه‌ها و اهداف اين دبيرخانه را در اجلاس بين‌المللي كنفرانس حمايت از فلسطين تبيين كرد.


   پايان خبر

تماس با ما | درباره ما | وب لاگ ما | [mail dot emrooz at gmail dot com]
Sitemap